Türkçe İngilizce

YÜKSEL KANGİRAY KİMDİR?

Şirket sahibimiz olan 1964 İstanbul doğumlu olan Yüksel, cumhuriyet tarihinin ilk hemşirelik okulu olan ve yüksekokulların kurucu hemşire müdürlerini yetiştiren Kızılay Özel Hemşirelik Lisesi'nden 1982 yılında Kızılay Özel Hemşirelik Lisesinden mezun olmuştur.

1986 Kızılay Bakırköy Dispanseri ve 1987 Wheyt İlaç Fabrikası’nda meslek hayatını sürdürdükten sonra, 1988 yılında halen sahibi olduğu Yükselen Ltd. şirketini kurmuştur.

Türk Kızılay Derneği Göktürk Şube kurucu başkanlığı, Doğudan Batıya Cumhuriyeti Yaşatan Öğretmenler, Doğudan Batıya Cumhuriyet Yıldızları, Tarihe Yolculuk ve Engellilere İstihdam gibi sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmiştir. Türkiye Milli Olimpiyat Komite üyeliği, Türkiye Milli Paralimpik Komite üyeliği, Görme Engelliler Federasyonu üyeliği, Türk Lions Federasyonu Mavi Haliç Kulübü başkanlığı ve Çölgülü Kulübü kurucu başkanlığı, Zihinsel Engelliler Derneği üyeliği, Sigara ile Savaş Derneği üyeliği, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Beyoğlu Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği, Lises vakfı üyeliği, Türk Lions Federasyonu Eğitim Koordinatörlüğü ve eğitim danışmanlığı sivil toplum kuruluşlarında yaptığı görevlerdendir.

Şu an ilkyardım eğitimcisi olarak faaliyet göstermektedir.

27 yaşında bir erkek çocuk sahibi olan Yüksel Hanım aynı zamanda Güliz Hanım’ın teyzesidir.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller emzirmedanismanligi.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2017