Türkçe İngilizce
Hamileler için

HAMİLELİKTE programın içeriği:

  • 1 ev ziyareti
  • 1 ay boyunca telefon ve whatsapp desteği

Doğumu kolaylaştıran, çok yönden yararı göreceğiniz, size özel bir egzersiz ve masaj programı oluşturuyorum. Doğuma bedenen ve zihnen hazırlanmak isterseniz bu program tam size göredir. Gebelikte sıklıkla yaşanan sırt, omuz, boyun ve bel ağrıları için çok faydalı bu program hem normal doğum yapacak, hem de sezaryen olacak annelere hitap ediyor.

Doğal doğum planlıyorsanız bu programdan çok memnun kalacaksınız. Çünkü beklenen doğum tarihi geçtiği halde, henüz doğumun başlamamış olması veya bebeğinizin kafasının doğum kanalına uygun yerleşmemiş olması gibi durumlarda farklı teknikler deniyoruz. Sezaryen doğum yapacaksanız doğum sonrası süt gelmemesi şikayetini yaşamamanızı, sezaryenden sonra olabildiğince erken ayağa kalkmanızı ve çabuk iyileşmenizi sağlar.

Eski kilonuza kolayca dönmeniz için de faydalı olan bu program, özellikle vajinal kasların tekrar sıkı hale gelmesini ve dolayısıyla daha iyi bir cinsel yaşamı, ileride yaşanacak rahim sarkması ya da idrar kaçırma problemlerinin önüne geçmesini sağlar.

Egzersiz programını ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel hazırlıyorum. Bu programa gebeliğinizin 4. ayından sonra başlayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki, 7. ve 8. aylar başlamak için geçtir ve maalesef 6. ayını geçmiş gebeleri bu programa alamıyorum. Programa başlamadan önce hekiminizden “spor yapmasında sakınca yoktur” raporu ve tam kan sayımı istiyorum. Çünkü ilk buluşmamızda kapsamlı bir gebelik-sağlık öyküsü değerlendirmesi ve postür analizi yapıyorum. Birlikte bir demo ders yapıyoruz ve hareketlerin temel becerilerini öğretiyorum. Belirleyeceğim programı bir ay boyunca kendiniz evde uyguladıktan sonra yeni programı oluşturmak için tekrar buluşuyoruz. Egzersizi yaparken birkaç videonuzu bana ulaştırırsanız, yanlışları düzeltme imkanımda olur.  Belirleyeceğim programı bir ay boyunca uyguladıktan sonra yeni programı oluşturmak için tekrar buluşuyoruz. Tam faydasını görmeniz için program gebeliğinizin durumuna uyarlanarak her ay yenilenmesi gerekiyor.  

 
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller emzirmedanismanligi.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2019