Türkçe İngilizce

Rehabilitasyon Programı

1 aydan büyük bebekler için

Programın içeriği:

  • 2 saatlik 2 ev ziyareti
  • Ziyaretler arası kesintisiz telefon ve whatsapp desteği

Bazı durumlarda anneler çaresiz hisseder. Özellikle bir süredir devam eden sorunlar buna neden olabiliyor. Yola huzurla devam etmek için özel çözümler üretmek gerekiyor.

İlk ev ziyaretimde sorunun çözümü için sizinle birlikte uygun bir yol haritasını oluşturuyoruz. Yapacaklarınızı birlikte uyguluyoruz. İkinci seansa kadar telefon ve whatsapp yardımıyla size destek vereceğim. İkinci seansta ilk seansta öğrendiklerinizin uygulama tekrarlarını yapacağız ve işe yaramayan durumlar için yeni tavsiyeleri oluşturacağız. Sonuç almak için duruma göre 3 seans de gerekli olabilir. Amaç, sorunuzun en hızlı ve sağlıklı bir şekilde çözülmesidir.

Bu program kimler için uygun?

Annede bu şikayetler varsa:

-  Meme başı problemleri (içe çökük, düz ya da büyük meme başı, meme başı çatlağı, kanaması, şişlikler, süt kanalı tıkanıklığı)

-  Süt azlığı

- Mastit

-  Meme enfeksiyonu

- Meme büyütme/küçültme operayonu geçirmiş

veya bebekte bu şikayetleri varsa:

- Biberonla besleniyor

- Mama alıyor

- Memeyi red ediyor

- Emmede zorlanıyor

-  Erken doğdu

-  Doğum kilosu az

-  Kilo veriyor

-  Doğum kilosunu yakalayamıyor

-  Uygun şekilde ememiyor

-  Kolik, gazı aşırı fazla

- Bebekte kalp hastalığı ya da başka bir hastalık mevcut

 - Evlat edinilmiş bebekler veya emzirmeyi bırakmış ancak yeniden başlamak isteyen anneler de bu programdan faydalanabilir.

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller emzirmedanismanligi.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2021